صفحه نخست
جلسه کمیته اطلاع رسانی دبیرخانه  مشهد 2017 برگزار شد 1395/03/11 8:23 PM

جلسه کمیته اطلاع رسانی دبیرخانه پایتخت فرهنگی اسلامی مشهد 2017 برگزار شد.

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای پایتخت فرهنگ اسلامی مشهد 2017، این جلسه با حضور رابطان اطلاع رسانی ستادها و کمیته های مختلف شورای برنامه ریزی این رویداد در محل مجتمع فرهنگی دیجیتال امام رضا(ع) برگزار شد.
محمد کاظم دبیری جانشین دبیر و مسئول دبیرخانه شورای برنامه ریزی و هماهنگی اسلامی پایتخت فرهنگی اسلامی در این نشست با اشاره به اقدامات انجام شده برای ارتباط با مسلمانان جهان گفت: طراحی و بارگزاری سایت رسمی رویداد با نشانی اینترنتی mashhad2017.org  انجام شده و همینک در دسترس عموم قرار گرفته است.
وی با اشاره به تدوین فراگرد رسانه ای رویداد مشهد 2017 از آغاز فعالیتهای دبیرخانه در شبکه های اجتماعی و در قالب کمپین های مردمی خبر داد.
دبیری همکاری دستگاههای اجرایی و رسانه های ملی و استانی برای اطلاع رسانی فعالیتها و رویدادهای مختلف را لازمه موفقیت برنامه های کمیته اطلاع رسانی خواند.
وی با اشاره به برگزاری مسابقه طراحی لوگو مشهد 2017 و ابلاغ استاندار برای استفاده از این نشان در فعالیتهای مختلف از همه دستگاهها خواست از این لوگو در اوراق اداری استفاده کرده و آن را به عنوان پیوند با سایت رسمی رویداد در پایگاههای اینترنتی دستگاهها قرار دهند.
در ادامه این جلسه فراگردهای رسانه ای و هویت بصری رویداد مشهد 2017 تشریح و اقدامات عملیاتی برای سرعت دادن به روند اطلاع رسانی بررسی و اعلام گردید.
 
منبع خبر : سایت مشهد 2017
 

كليه حقوق اين جايگاه متعلق به مديريت حج و زيارت خراسان رضوى مي‌باشد و استفاده از مطالب آن با ذكر منبع مجاز مي‌باشد