صفحه نخست
آغاز زندگي مشترك زوج هاي دانشجو در عتبات 1395/10/01 12:45 AM

 در دوره ۱۶ ام عتبات دانشگاهيان نيز وام بانك ملت به متقاضيان داده مي‌شود و امسال براي اولين بار قصد داريم، زوج هاي دانشجو را كه مي خواهند زندگي شان را بدون برگزاري مراسم عروسي و با زيارت امام حسين(عليه السلام) آغاز كنند، بر اساس تاريخ عقد انتخاب و در اولويت اعزام قرار دهيم.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني سازمان حج و زیارت ، حجت الاسلام سيدمحمدرضا فقيهي، رئيس ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان گفت: ثبت‌نام شانزدهمين مرحله اعزام دانشجويان به عتبات عاليات از روز يكشنبه۲۱آذر ماه آغاز شده است و تا ۱ دي ماه در سايت لبيك به نشانيwww.labbayk.irانجام خواهد شد و بعد از قرعه كشي برگزيدگان از طريق سايت لبيك اعلام مي شوند.


رئيس ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان گفت: در دوره ۱۶ ام عتبات دانشگاهيان نيز وام بانك ملت به متقاضيان داده مي‌شود و امسال براي اولين بار قصد داريم، زوج هاي دانشجو را كه مي خواهند زندگي شان را بدون برگزاري مراسم عروسي و با زيارت امام حسين(عليه السلام) آغاز كنند، بر اساس تاريخ عقد انتخاب و در اولويت اعزام قرار دهيم.

وي اضافه كرد: زوج هاي جوان دانشجو مي توانند به جاي برگزاري مراسم جشن عروسي و هزينه هاي سنگين آن، براي اعزام به سفر معنوي عتبات دانشگاهيان ثبت نام كنند و زندگي مشترك خود را در كربلاي معلي آغاز كنند.


كليه حقوق اين جايگاه متعلق به مديريت حج و زيارت خراسان رضوى مي‌باشد و استفاده از مطالب آن با ذكر منبع مجاز مي‌باشد