صفحه نخست
پیام مدیریت حج و زیارت استان درخصوص انتخابات هیئت مدیره شرکت مرکزی 1395/10/08 8:00 PM
ریاست محترم هيئت مديره شركت مركزي كارگزاران زيارتي استان
سلام علیکم
 
    با حمد و سپاس به درگاه ايزد منان كه توفيق خدمت گزاري به زائرين بيت الله الحرام و اعتاب مقدسه را روزيمان نموده، حال كه مقرر است انتخابات هيئت مديره شركت مركزي كارگزاران زيارتي استان برگزار گردد و افرادي با احساس مسئوليت پا در عرصه نامزدي آن گذاشته اند، لازم است نظر جنابعالي و همكاران گراميتان را در هيئت مديره فعلي به موضوعات ذيل جلب نمايم ، اميد است با انعكاس آن به سهامداران محترم و اجراي دقيق آن، انتخاباتي پرشور در فضائي مملو از محبت و همدلي با احترام به ارزش های اصیل اسلامی وانقلابی برگزار گردد: 
1-اين مديريت و همكارانم  ضمن آرزوی موفقیت برای تمامی نامزدهای محترم، ازهمه ی عزيزان كه بر اساس دغدغه ي خود نسبت به حوزه زیارت و تعهد به ارزش های ایثارو شهادت،حقوق سهامداران و فعاليت هاي شركت مركزي نامزد شده اند؛ تشکرنموده و اعلام میداردهمه عزیزان به يك اندازه  از چتر حمایتی سازمان  بهره مند و مورد تاييد و تکریم مي باشند.
2-هيئت مديره منتخب مورد حمايت اين مديريت و همه كارگزاران عزيز خواهند بود و ان شاء الله با استفاده از خردجمعي و بدور از تك روي و حاشيه سازي امور مربوط را در دست گرفته و نسبت به رسيدگي به رسالت اصلي شركت مرکزی و همچنين حقوق سهامداران در محدوده ضوابط و مقررات سازمان حج وزيارت و اساسنامه آن تلاش خواهند نمود و امید است هیئت مدیره منتخب ضمن بهرمندی از ظرفیت و توانمندی کلیه نامزدهای محترم از نظرات و ظرفیت های کلیه ی سهامداران استفاده نمایند.
3-اكيداً، توصيه مي شود صرفاً سهامداران مدعو در جلسه حضور داشته باشند و ترتيبي اتخاذ گرددبراي برقراري نظم و برگزاري انتخابات سالم و صيانت از آراي سهامداران و با توجه به محدوديت فضاي سالن، اولاً، از هر شركت يا دفتر زيارتي سهامدار فقط يك نفر در جلسه حضور داشته باشد (مديرعامل يا رئيس هيئت مديره ویا وکیل قانونی بهمراه معرفی مکتوب فرد صاحب امضاء) و ثانياً از ورود افراد متفرقه جداً، جلوگيري بعمل آید. 
4-به حراست حج وزيارت استان ماموريت داده شده با هدف صيانت از آراء، درصورت لزوم به امور كلي و جزئي جلسه و اجراي انتخابات ورود نمايد، لذا نهايت همكاري از ناحيه هيئت مديره و كاركنان شركت مركزي به طور جدي مورد انتظار است. 
5-كاركنان محترم شركت مركزي كه در جلسه حضور خواهند داشت به اين مديريت معرفي شوند تا قبل از جلسه توجيه گردند.
6-اين انتخابات بايستي به مظهر وفاق، اتحاد و همدلي تبديل گردد. لذا ضروريست كليه سهامداران مدعو به رعايت اصول انتخابات و رآي گيري توصيه شوند.
7-شركت مركزي كارگزاران زيارتي به لحاظ قداست جايگاه زيارت ، با ساير صنوف متفاوت است و رعايت شآن جلسه و شركت كنندگان آن بر همه لازم و ضروريست و طرح موضوعاتي كه وفاق و همدلي را تحت الشعاع قرار مي دهد از طرف سخنرانان و مدعوين جداً دور از انتظار مي باشد؛لذا تاكيد مي نمايم اين مجمع، جلسه اتحاد، ‌همبستگي و دوري از هرگونه تفرقه بوده و ضروريست كليه مدعوين نسبت به موضوع توجيه شوند. 
8-اين مديريت پس از انتخاب هيئت مديره جديد از نظرات و پيشنهادات سهامداران و كارگزاران عزيز استقبال نموده و درقالب كارگروه ها و جلسات هم انديشي از تمامي ظرفيت هابه خصوص نامزدهای محترم در جهت تقویت و ارتقاء حوزه ی کارگزاری بمنظور خدمت به زایرین و کارگزاران محترم  استفاده خواهدنمود.
    
جواد شاد
مدیر حج و زیارت خراسان رضوی

كليه حقوق اين جايگاه متعلق به مديريت حج و زيارت خراسان رضوى مي‌باشد و استفاده از مطالب آن با ذكر منبع مجاز مي‌باشد