صفحه نخست
اطلاعیه مهم واحد آموزش در خصوص انتخاب مدیران راهنمای عتبات 1395/10/15 11:10 AM

 

کارگزاران محترم زیارتی تحت پوشش استان

 

مدیران عامل محترم دفاتر و شرکت های زیارتی

باسلام

احتراماً در اجرای دستورالعمل شماره 15287/500/95 مورخ 19/08/1395 مدیرکل محترم دفتر بودجه، تحول اداری و فناوری اطلاعات درخصوص دوره های آموزش کارگزاران زیارتی و در نتیجه انتخاب مدیران راهنمای عتبات عالیات عراق موارد ذیل مورد توجه قرار گیرد تا خللی نسبت به اعزام کاروان زیارتی سهمیه آن دفتر یا شرکت ایجاد نگردد:

1- با مشخص شدن سهمیه پرواز عتبات در اولین فرصت نسبت به انتخاب مدیر راهنمای مربوطه اقدام نمایند و این امر را به هفته های آخر موکول نکنند زیرا کسری احتمالی نمرات آموزشی در زمان کوتاه قابل حل نمی باشد.

2- قبل از انتخاب مدیر راهنمای عتبات از ایشان خواسته شود در حضور شما به روش ذیل سوابق آموزشی خود را بررسی نمایند:

 

سامانه جامع آموزش (edu.haj.irç ورود به سیستم با نام کاربردی و رمز عبور
ç سربرگ سیستم آموزش ç سوابق آموزشی کارگزار

در بخش سوابق آموزشی کارگزار با ورود به لیست دوره ها و انتخاب دوره مدیر راهنمای عتبات جدول درسهای این دوره و نمرات آن مشاهده می شود. در صورتی که نمرات درسی این جدول کامل باشد شما می توانید با خاطر آسوده به انتخاب مدیر مورد نظر مبادرت نمائید.

 

در غیر اینصورت مدیر دیگری را انتخاب نموده و فرد مورد نظر را برای تکمیل کسری در دوره های آموزشی آینده به آموزش هدایت نمایید.

3- از تاریخ 95/10/1 نمرات ارسالی از استان به آموزش تهران، صرفاً نمراتی در سیستم آموزش تهران قابل خوانش و تأیید می باشد که دارای شماره مجوز و براساس شناسه های اعلام شده در تقویم آموزشی نیمسال دوم سال 1395 (قرارگرفته بر روی سامانه جامع آموزش) و تاریخ برگزاری دوره امکانپذیر است.

بنابراین در صورتیکه کارگزاران محترم درس یا دروسی از دوره مدیریت عتبات را نگذرانده و کسری دارند شایسته است در زمان برگزاری دوره، ثبت نام و با حضور در کلاس نسبت به گذراندن دروس مربوطه اقدام نمایند؛ در غیراینصورت پاسخگوئی استعلام آموزش در سیستم مقدور نخواهد بود.

4- با توجه به دستورالعمل قبلی آموزش که به اطلاع رسید درس امور امنیتی در سفرهای زیارتی برای کلیه دوره های حج و عمره و عتبات اضافه شده و بزودی به جدول دروس مدیران عبتات نیز اضافه خواهد شد.

5- درس روخوانی و روانخوانی قرآن طبق روال گذشته برای کلیه کارگزاران در نظر گرفته شده است لذا کارگزاران محترمی که نمره این درس را ندارند با مراجعه به سازمان تبلیغات اسلامی واقع در بلوار شهید مدرس نسبت به دریافت گواهینامه مربوطه اقدام و جهت ارسال نمره آن به تهران، گواهینامه را به مرکز آموزش تحویل نمایند.

6- طبق دستورالعمل فوق الذکر از تاریخ 95/10/1 ارسال هر نمره ای به تهران فقط در قالب دوره آموزشی طبق تقویم آموزشی نیمسال دوم 1395 انجام می شود.

شایان ذکر است کلیه اطلاعیه های آموزش طبق جدول تقویم آموزشی نیمسال دوم سال 1395 در سامانه حج و زیارت خراسان رضوی قابل مشاهده خواهد بود. ضمناً شماره تلفن های مرکز 36641576 و 36641574 آماده پاسخگوئی می باشند.

 

 


كليه حقوق اين جايگاه متعلق به مديريت حج و زيارت خراسان رضوى مي‌باشد و استفاده از مطالب آن با ذكر منبع مجاز مي‌باشد