صفحه نخست
اطلاعیه شماره یک اخذ روادید حج تمتع 1396 1396/03/29 9:29 AM

 "اطلاعیه شماره یک عملیات اخذ روادید"

 

با احترام، با توجه به دریافت روادید حج تمتع به صورت الکترونیکی از سامانه مسار ، فرآیند ثبت ، بررسی ، اصلاح و ارسال اطلاعات زائران در سامانه ثبت نام زائران حج تمتع (http:‏/‏/www.hajkarevan.haj.ir) و پرتال استان و همچنین الزامات اجرایی مدیران محترم کاروان به شرح پیوست اعلام می گردد.

خواهشمند است دستور فرمایید ضمن بررسی و انجام  موارد ذیل الذکر ، اقدامات زیر با قید فوریت انجام پذیرد.

1 مدیران محترم کاروان هایی که تا این تاریخ حداقل 90% ظرفیت کاروان آن ها تکمیل شده است، با لحاظ کردن اقدامات پیوست و با قید فوریت نسبت به ثبت، اصلاح، تکمیل و ارسال اطلاعات به استان اقدام نمایند. کاروان های مدینه قبل حداکثر تا تاریخ 31‏‏‏/3‏‏‏/96 و کاروان های مدینه بعد حداکثر تا تاریخ 4‏‏‏/4‏‏‏/96.

2 کاربران استانی پس از دریافت اطلاعات با لحاظ کردن اقدامات پیوست، با قید فوریت نسبت به کنترل و اصلاح اطلاعات کاروان ها اقدام و بلافاصله اطلاعات کامل و قطعی را به واحد روادید ارسال خواهند نمود لذا مدیران محترم توجه داشته باشند به هیچ عنوان پس از ارسال اطلاعات مهلت بازبینی و یا اصلاح اطلاعات فراهم نمی باشد بدین منظور می بایست بررسی نهایی اطلاعات قبل از ارسال اطلاعات به استان صورت پذیرد .

   

نکته مهم : از آن جا که در سال جاری اطلاعات ارسالی از کاروان در واحد روادید به هیچ عنوان کنترل نمی گردد، مسؤلیت صحت اطلاعات صرفاً با مدیران کاروان های مربوطه می باشد، بنابراین تأکید مؤکد می گردد، مدیران کاروانها پاسخگوی هرگونه مغایرت اطلاعات که احتمالاً منجر به بازگشت زائر از فرودگا های عربستان گردد، خواهند بود.

 

‏3 ‏‏- مدیران کاروانها موظف به رعایت سهمیه روادیـد تعیـین شده (سقف زائر + عوامل) برای  کاروان خود می باشند و واحد روادید فقط تا سقف سهمیه کاروان می تواند روادید اخذ نماید . بنابراین مدیران کاروان ها از درخواست افزایش یا کاهش ظرفیت کاروان ها پرهیز نمایند. 


كليه حقوق اين جايگاه متعلق به مديريت حج و زيارت خراسان رضوى مي‌باشد و استفاده از مطالب آن با ذكر منبع مجاز مي‌باشد