صفحه نخست
همایش آموزشی توجیهی عوامل حج تمتع 96 برگزار گردید. 1396/04/23 2:37 PM

روابط عمومی حج و زیارت خراسان رضوی:

همایش آموزشی توجیهی عوامل حج تمتع 96 منطقه 4 با حضور ریاست سازمان در مشهد مقدس برگزار گردید.


در این جلسه ریاست سازمان حج و زیارت مقدمه ای بر حج سالجاری را برای اطلاع عوامل حج 96 بیان فرمودند و به تبیین سیاست های سازمان در حج سالجاری پرداختند.

محمدی اطلاع رسانی به حجاج نسبت به مسائل اجرایی حج  را از ضروریات دانسته و از کارگزاران حج خواستند تا این اقدامات برای زائرین بیان گردد و قطعا این اطلاع رسانی با عنایت به شرایط کلی سالجاری در بخش مسکن بویژه در مدینه منوره و تلاش های صورت گرفته سازمان کمک شایانی به ایجاد سطح مناسبی از انتظارات زایرین محترم خواهد داشت.

ریاست سازمان حج و زیارت با بیان اهمیت عزت و کرامت زایرین از مدیران خواستند تا در حوزه های مختلف منجمله رعایت ضوابط و مقررات جمهوری اسلامی ایران و ضوابط جاری کشور میزبان، رعایت نظم و... اطلاع رسانی لازم را به زایرین محترم داشته باشند و مدیران و عوامل محترم نیز رعایت دستورالعمل های سازمان و بعثه را در سالجاری با جدیت بیشتر در دستور کار خود قرار دهند.

درابتدای این همایش مدیر حج و زیارت خراسان رضوی ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین از حضور ریاست سازمان و هیئت همراه در نشست قدردانی کردند و گزارش اجمالی از اقدامات حج و زیارت استان ارائه داشتند.
 
 
 
 
 

كليه حقوق اين جايگاه متعلق به مديريت حج و زيارت خراسان رضوى مي‌باشد و استفاده از مطالب آن با ذكر منبع مجاز مي‌باشد