صفحه نخست
 گرامیداشت هفته دفاع مقدس در حج و زیارت خراسان رضوی 1396/07/05 2:35 PM

 

طبق برنامه ریزی صورت گرفته بمناسبت هفته دفاع مقدس امروز چهارشنبه 5 مهرماه  خاطرات دفاع مقدس در جمع نمازگزاران بیان گردید.
 
به گزارش روابط عمومی حج و زیارت خراسان رضوی بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس اقداماتی از قبیل:فضاسازی ساختمان حج و زیارت استان، برگزاری زیارت عاشورا قبل از وقت اداری و سخنرانی امام جماعت اداره در محل نمازخانه در مورد هفته دفاع مقدس در این هفته اجرایی گردید و امروز نیز حجت الاسلام و المسلمین قاصری در جمع نمازگزاران با بیان خاطرات خود از دفاع مقدس ، به اخلاص و هدف والای رزمندگان اسلام در دوره جنگ تحمیلی اشاره نمود.
 
مسئول شجره طیبه صالحین پایگاه  بسیج شهید حاج محمد حکیمی راد در سخنان خود از رشادت های هموطنانی گفت که برای دفاع از خاک کشور چشم از دنیا بسته بودند و فقط خدا را می دیدند و اگر نبود این عقیده های پاک و خالص هیچ وقت این پیروزی در جنگی نابرابر با دشمن تا دندان مسلح و حامیان او به ثمر نمی نشست.
 
حجت الاسلام و المسلمین قاصری در پایان سخنان خود پاسداشت خون شهیدان و احترام به مقام والای این عزیزان را وظیفه همه دانست و از حضور پرشور مردم مشهد در تشییع پیکر شهیدحججی به نیکی یاد کرد و یاد و خاطره همه شهیدان را گرامی داشت.
 

كليه حقوق اين جايگاه متعلق به مديريت حج و زيارت خراسان رضوى مي‌باشد و استفاده از مطالب آن با ذكر منبع مجاز مي‌باشد