صفحه نخست
برگزاری نشست آسیب شناسی حج سال 96 باحضور مدیریت حج استان 1396/07/16 2:05 PM

نشست آسیب شناسی حج تمتع سال 1396 با حضور مدیریت حج و زیارت خراسان رضوی ؛ مدیران مجموعه حج و آشپزخانه حج 96 برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی حج و زیارت خراسان رضوی نشست آسیب شناسی حج تمتع سال 1396 امروز یکشنبه 16 مهرماه با حضور مدیریت حج و زیارت خراسان رضوی ؛ مدیران مجموعه حج و آشپزخانه حج 96 برگزار گردید.

جواد شاد مدیر حج و زیارت خراسان رضوی ضمن قدردانی از زحمات مدیران مجموعه و  آشپزخانه مرکزی اعزامی از استان در حج سالجاری ، سیاست های سازمان حج و زیارت را در خصوص ارتقاء خدمت رسانی به زائرین  را یاد آور گردید و محور های مربوط به آسیب شناسی حج 96 را تشریح نمود .

لازم بذکر است با عنایت به برنامه ریزی حج آتی ، آسیب شناسی حج 96 در انتهای عملیات حج امسال از سوی ریاست سازمان حج و زیارت در دستور کار قرار گرفته است که با جمع بندی آن بستر لازم جهت خدمت رسانی مناسب تر برای حجاج ایرانی در سال آتی فراهم گردد که در همین راستا از کلیه مدیران و معاونین کارونهای حج امسال نیز برای این موضوع فراخوان بعمل آمده است تا موارد مورد نظر را در بخش های مختلف حمل و نقل، اسکان، تغذیه و تدارکات، مشاعر و... تا تاریخ 20 مهرماه به حج وزیارت استان اعلام نمایند..

 

 

 


كليه حقوق اين جايگاه متعلق به مديريت حج و زيارت خراسان رضوى مي‌باشد و استفاده از مطالب آن با ذكر منبع مجاز مي‌باشد