صفحه نخست
مراسم شکرانه خدمت به زائرین پیاده امام رضا(ع) برگزار گردید. 1396/09/09 5:10 PM

مراسم شکرانه خدمت به زائرین پیاده امام رضا(ع) با حضور خادمین و خیرین حج و زیارت خراسان رضوی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی حج و زیارت خراسان رضوی مراسم قدردانی از خادمین زائرین پیاده امام رضا(ع) با حضور کارگزاران و خیرین حج و زیارت استان ظهر امروز پنج شنبه ٩ آذرماه برگزار گردید.

جواد شاد مدیر حج و زیارت خراسان رضوی در این مراسم از کلیه کارگزاران و خیرین حوزه زیارتی استان که در موضوع خدمت رسانی به زائرین پیاده در دهه آخر ماه صفر تلاش و مشارکت داشتند ، تقدیر و تشکر نموده و خداوند را برای این توفیق بزرگ شکرگزاری کرد.

لازم بذکر است استاندار محترم خراسان رضوی و مسئولین سایر نهادهای دولتی و مردمی خدمت رسان نیز در این مراسم معنوی حضور داشتند که مدیر حج و زیارت استان ضمن خوش آمدگویی  از پشتیبانی و همراهی ایشان نیز قدردانی نمود.

پذیرایی از حدود ۱۰ هزار زائر پیاده امام رضا(ع) در ٢٨ محل اسکان با نام "شهدای منا و مدافع حرم" به همت کارکنان پایگاه بسیج شهید محمد حکیمی راد حج و زیارت و کارگزاران زیارتی استان در سالجاری محقق گردید که در حاشیه این مراسم از پدر شهید مدافع حرم حاج جواد محمدی مفرد نیز تجلیل گردید.

لازم بذکر است  تامین نان سفره نذر آفتاب و مشارکت در طبخ غذای آن نیز توسط کارگزاران زیارتی استان در سالجاری اجرایی گردید.

 


كليه حقوق اين جايگاه متعلق به مديريت حج و زيارت خراسان رضوى مي‌باشد و استفاده از مطالب آن با ذكر منبع مجاز مي‌باشد