صفحه نخست
جلسه مجمع عمومي سالانه شرکت مرکزي استان برگزار گرديد. 1397/02/20 8:31 PM

جلسه مجمع عمومي سالانه شرکت مرکزي استان برگزار گرديد.

بر اساس گزارش روابط عمومي حج وزيارت خراسان رضوي طبق هماهنگي صورت گرفته و اطلاع رساني هيئت مديره شرکت مرکزي دفاتر زيارتي استان جلسه مجمع عمومي عادي ساليانه و فوق العاده شرکت مرکزي دفاتر زيارتي استان امروز پنج شنبه 20/2/97 ساعت 17 الي 20 در محل سالن اجتماعات هتل میثاق مشهد برگزار گرديد.

جلسه با قرائت قران و سرود ملی ایران آغاز گردید و در ابتداي جلسه مديريت حج و زيارت استان ضمن خوش آمد گويي به حاضرين و گراميداشت ياد و خاطره خادمين زيارتي استان از اصلاح اساسنامه شرکت مرکزی خبر داد . جواد شاد از پشتیبانی همه جانبه مدیریت حج و زیارت استان از فعالیت های شرکت مرکزی منجمله اجرای عتبات استانی با تلاش هیئت مدیره شرکت مرکزی به عنوان یکی از دست آوردهای استان نام برد و از تلاش این عزیزان که تعدادی نیز بدلایل شخصی در حال حاضر از هیئت مدیره انصراف دادند قدردانی نمود. مدیر حج و زیارت اشاره داشت بستر کار در شرکت مرکزی استان فراهم است و پشتیبانی اینجانب نیز در حوزه های مختلف همراه کارگزاران زیارتی استان بوده و هست و امیدوارم هیئت مدیره شرکت مرکزی با تلاش و پیگیری طرح عتبات استانی را بصورت کامل اجرایی نمایند و رضایتمندی کارگزاران زیارتی از اجرای این طرح در سال گذشته تجربه خوبی برای ادامه این مسیر است.

جواد شاد همدلی و همراهی جامعه زیارتی استان را بعنوان لازمه ای برای رسیدن به اهداف در پيش روی شرکت مرکزی يادآور شد و حمايت کلیه کارگزاران را از اقدامات هيئت مديره خواستار شد. ايشان در بخش ديگر سخنان خود از همراهی همکاران خود در پشتیبانی از اقدامات شرکت مرکزی دفاتر کارگزاران زیارتی استان منجمله ورود به موضوع ویزای اربعین و تلاش شبانه روزی ایشان در سرعت بخشی دریافت روادید زائرین اشاره داشت و از ایشان نیز که بدون هیچ چشم داشتی این خدمات را ارائه نمودند قدردانی کرد.

در ادامه جلسه نيز برنامه هاي مجمع بشرح ذيل دنبال گرديد:

- گزارش مالي توسط بازرس قانوني شرکت

-گزارش عملكرد هيات مديره شركت مركزي توسط رئيس هيات مديره

-راي گيري بازرس قانوني شركت مركزي

لازم بتوضیح است طی رای گیری صورت گرفته آقای عباسعلی قربانزاده بعنوان بازرس قانونی شرکت مرکزی انتخاب گردید.

 

 

 


كليه حقوق اين جايگاه متعلق به مديريت حج و زيارت خراسان رضوى مي‌باشد و استفاده از مطالب آن با ذكر منبع مجاز مي‌باشد