صفحه نخست
مراسم گرامیداشت روز کارمند در حج و زیارت استان برگزار گردید 1397/06/04 12:20 PM

روابط عمومی حج و زیارت خراسان رضوی:

بر اساس برنامه ریزی ستاد گرامیداشت هفته دولت حج و زیارت خراسان رضوی همزمان با چهارم شهریورماه روز کارمند مراسم بزرگداشت این روز در محل نمازخانه حج و زیارت استان برگزار شد.

معاون حج و زیارت خراسان رضوی در این مراسم ضمن بیان عملکرد حج و زیارت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والا مقام محمدعلی رجایی و محمدجواد باهنر، روز کارمند را به حاضرین تبریک گفت.

رضا درگاهی در سخنان خود به اهمیّت و ارزش کار در نظام مقدس اسلامی و خدمت به زائرین در سازمان حج و زیارت اشاره نمود و خدمت در حج و زیارت را که در راستای خدمت به ضیوف الرحمن و زائرین اعتاب مقدسه است را توفیقی بزرگ دانست که همه باید شاکر آن باشیم.

معاون حج و زیارت خراسان رضوی تاکید کرد: کارمندان به عنوان بازوان توانمند کشور در حوزه اجرایی محسوب می شوند که با عنایت خدا و تلاش همکاران در حج و زیارت بستر خدمت رسانی شایسته به حجاج محترم در حج سالجاری نیز میسر گردید که به مناسبت این روز از تلاش یک یک همکارانم به نمایندگی از مدیر محترم حج وزیارت استان قدردانی می نمایم.

 در ادامه این مراسم به تعدادی از همکاران لوح سپاس و هدیه ای معنوی تقدیم گردید و پایان بخش این مراسم نیز عکس دسته جمعی کارکنان حج و زیارت با معاون محترم حج و زیارت استان بود.

 

 

 


كليه حقوق اين جايگاه متعلق به مديريت حج و زيارت خراسان رضوى مي‌باشد و استفاده از مطالب آن با ذكر منبع مجاز مي‌باشد