صفحه نخست
صدور ویزای اربعین تا ۱۸ ماه صفر ادامه دارد 1397/08/02 8:00 PM

 رییس سازمان حج وزیارت با تاکید بر اینکه قیمت ویزای اربعین همان نرخ مصوب ۲۳۴ هزار و ۸۷۵ تومان است گفت: متقاضیان تا ۱۶ ماه صفر فرصت دارند تا برای ویزای اربعین حسینی در سامانه سماح ثبت نام کنند و تا ۱۸ صفر نیز صدور ویزا ادامه خواهد داشت.

- پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت - حمید محمدی رییس سازمان حج وزیارت در بدو ورود به ایلام اظهار کرد : استان ایلام از مراکز مهم تردد زوار اربعین حسینی است.

وی با بیان اینکه هم اکنون اوج تردد زوار حسینی است و سازمان حج و زیارت در بحث ثبت نام زوار در سامانه سماح و صدور روادید فعالیت گسترده ای دارد، افزود: این سازمان در فراهم کردن مقدمات حضور زایرین در راهپیمایی اربعین حسینی نقش اساسی دارد.

رییس سازمان حج و زیارت تاکید کرد: بارها به زایرین عزیز تذکر داده شده است که مراقب افراد سودجو باشند، افرادی که تلاش دارند از فضای عشق و علاقه مردم به زیارت اربعین سو استفاده کنند.

محمدی توضیح داد: طبق اعلام مسئولین محترم نیروی انتظامی موارد متعددی ویزای جعلی وجود داشته است.
رییس سازمان حج و زیارت تصریح کرد: روند صدور ویزای اربعین در برخی استان ها یک روزه انجام می گیرد و در معدود استان ها نیز این فرایند نهایتا ۷۲ ساعت زمان خواهد برد .

محمدی با تاکید بر اینکه قیمت ویزای اربعین همان نرخ مصوب ۲۳۴ هزار و ۸۷۵ تومان است گفت: متقاضیان تا ۱۶ ماه صفر فرصت دارند تا برای ویزای اربعین حسینی در سامانه سماح ثبت نام کنند و تا ۱۸ صفر نیز صدور ویزا ادامه خواهد داشت.

وی توصیه کرد: متقاضیان حضور در زیارت اربعین حتما ویزای خود را دریافت کنند و بعد از آن به مرزها مراجعه نمایند.

كليه حقوق اين جايگاه متعلق به مديريت حج و زيارت خراسان رضوى مي‌باشد و استفاده از مطالب آن با ذكر منبع مجاز مي‌باشد