صفحه نخست
جلسه عملیات حج 98 با حضور مدیران کاروان حج برگزار گردید 1398/03/12 12:48 PM

 جلسه ویژه مواد مخدر و عملیات حج 98 با حضور مدیران کاروانها برگزار گردید.

 
باعنایت به لزوم تشریح بخشنامه های ویژه مواد مخدر و دستورالعمل های ویژه عملیات حج، جلسه ای  با حضور مدیران کاروانهای حج 98 و  نهادهای همکار در عملیات حج در  سالن همایش کلانتری فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد برگزارگردید.
 
به گزارش روابط عمومی حج و زیارت استان با توجه به اهمیت موضوع، جلسه مذکور صبح امروز یکشنبه 12 خردادماه در محل سالن جلسات کلانتری فرودگاه برگزار گردید و  مدیریت و مسئول حراست حج و زیارت ،رئیس پلیس فرودگاه و نماینده دادگستری و دبیر شورای مبارزه  با مواد مخدر استان در این جلسه دستورالعمل ها و نکات مهم در حوزه های مربوطه را تشریح نمودند.
 
جواد شاد مدیر حج و زیارت استان در جلسه اعلام داشت با توجه به سیاست های تعریف شده نظام و سازمان حج و زیارت، در صورت همراه داشتن مواد مخدر به هر میزان توسط زائرین از سفر ایشان به کشور عربستان جلوگیری خواهد گردید و  با توجه به مشکلات اعزام این افراد در عربستان و به منظور صیانت از عزت هموطنان بر بازرسی های دقیق تاکید گردیده است که این مهم با همکاری نهادهای همکار در استان با جدیت همانند سنوات گذشته اجرایی خواهد گردید.
 
لازم بذکر است مقدمات صدور ویزای الکترونیکی حج ٩٨ در حال انجام است و با عنایت خداوند در حج سالجاری بالغ بر ٩ هزار زائر خراسان رضوی به حج تمتع مشرف خواهند گردید که پروازها نیز از نیمه دوم تیرماه خواهد بود.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

كليه حقوق اين جايگاه متعلق به مديريت حج و زيارت خراسان رضوى مي‌باشد و استفاده از مطالب آن با ذكر منبع مجاز مي‌باشد