صفحه نخست
اولين گروه حجاج استان عصر امروز پنج شنبه ٣۱ مردادماه وارد مشهد شدند. 1398/05/31 4:09 PM

اولين گروه حجاج استان وارد مشهد مقدس شدند.

به گزارش روابط عمومی حج و زیارت خراسان رضوی اولين پرواز ورودی حجاج استان حامل 254 زائر و عوامل دو کاروان از مشهد مقدس با پرواز 1467 هواپيمايي ایران ایر ساعت 15:30 امروز پنج شنبه 31 مردادماه وارد فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد گردید که در بدو ورود مورد استقبال مسئولین حج و زیارت ،بعثه ، فرودگاه و سایر نهادهای همکار قرار گرفتند.

معاون حج و زیارت استان ضمن خوش آمد گویی به حجاج و خادمین ضیوف الرحمن و اهداء گل به ایشان در مصاحبه با خبرنگاران حاضر در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد ضمن قدردانی از واحدهای مختلف همکار مستقر در فرودگاه در خصوص ارائه خدمات شایسته به حجاج در عملیات حج سالجاری اعلام نمود طبق برنامه ریزی های صورت گرفته کلیه حجاج ایرانی در سالجاری با هواپیمایی ایران ایر به کشور مراجعت خواهند داشت که پروازهای برگشت کاروانهای حج استان از امروز 31 مردادماه آغاز و تا 17 شهریورماه ادامه خواهد داشت و در طول این مدت 11476 تن حاجی و عوامل کاروان های استان خراسان رضوی و شمالی با 46 پرواز از فرودگاه های جده و مدینه منوره به فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد منتقل خواهند گردید.

رضا درگاهی افزود 9910 حاجی از استان در قالب 69 کاروان از استان خراسان رضوی به حج تمتع سالجاری مشرف شدند که اعزام یک کاروان 140 نفره استان بدلیل محدودیت های پروازی از فرودگاه بیرجند انجام گردید.

معاون حج و زیارت استان افزود: از هم اکنون آسیب شناسی در حوزه های مختلف برای ارتقاء خدمات به حجاج در دستور کار قرار گرفته است که این طرح با مشارکت حاجیان امسال در فرآیند ارزیابی عملکرد و خدمات حج و زیارت اجرایی خواهد گردید .

لازم بذکر است اولین پرواز برگشت استان با هواپیمایی ایران ایر به شماره 1467 حامل 254 حاجی دو کاروان از مشهد مقدس 23 تیرماه مشهد مقدس را به مقصد مدینه منوره ترک کرده بود.

 

 


كليه حقوق اين جايگاه متعلق به مديريت حج و زيارت خراسان رضوى مي‌باشد و استفاده از مطالب آن با ذكر منبع مجاز مي‌باشد