صفحه نخست
 شركت در راهپيمايي 22 بهمن يك وظيفه شرعي و انقلابي است 1397/11/18 9:57 AM

مقام معظم رهبری (مد ظله العالی):

به فضل الهی حضور مردم در خیابان ها، چشم گیر و دشمن شکن  و مایوس کننده بد خواهان خواهد بود.

 

قسمتی از فرمایشات نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت در جمع کارکنان بعثه و سازمان حج وزیارت در سالهای گذشته:

نماينده ولي فقيه در امور حج و زيارت:

شركت در راهپيمايي 22 بهمن يك وظيفه شرعي و انقلابي است.


يكي از نكاتي كه همواره در قرآن مورد توجه قرار گرفته است، يادآوري نعمت ها خداوند است در آيات گوناگون به مردم يادآوري مي شود كه نعمت هاي خدا را به ياد بياورند و قدر اين نعمت ها را بدانند.

 ما اگر به گذشته نظري بيافكنيم و شرايط قبل از پيروزي انقلاب اسلامي ايران را مورد واكاوي قرار دهيم؛ مي توانيم به نعمت بزرگي كه خداوند به ما ارزاني داشته است بيش از پيش پي ببريم.

نماينده ولي فقيه در این خصوص تاكيد داشتند که بايد به دو چيز توجه كرد: يكي اين كه قدر نعمت انقلاب اسلامي را بدانيم و دوم اينكه بايد دانست كه به هر ميزاني از ارزش هاي ديني فاصله بگيريم به همان نسبت عنايات خدا از ما كم مي شود .

 

دعوت به حضور پرشکوه در راهپيمايي يوم ا... 22 بهمن در استان

کارکنان حج و زيارت  و بعثه مقام معظم رهبری خراسان رضوي به اتفاق کارگزاران ،روحانیون ،  مديران  و کليه خادمين زائرين در راهپيمايي بزرگ يوم ا... 22 بهمن شرکت خواهند نمود و رسالت خود را در حمايت از نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و تجديد بيعت  با مقام عظمي ولايت به صحنه خواهند آورد.

 راهپيمايي 22 بهمن امسال از ميدان پانزده خرداد در مسير خيابان امام رضا ( ع) خواهد بود لذا وعده ما با کارگزاران محترم نيزساعت 8:30 صبح روز دوشنبه 22 بهمن ماه 97 در محل خیابان امام رضا(ع) - ابتدای امام رضا 41 در نظر گرفته شده است .

 

                                          روابط عمومی حج و زيارت خراسان رضوي

 

 

 


كليه حقوق اين جايگاه متعلق به مديريت حج و زيارت خراسان رضوى مي‌باشد و استفاده از مطالب آن با ذكر منبع مجاز مي‌باشد