صفحه نخست
پیام تسلیت رییس سازمان حج و زیارت در پی رحلت آیت الله شاهرودی 1397/10/04 11:22 AM

 رییس سازمان حج و زیارت به نمایندگی از خانواده حج و زیارت کشور  درگذشت آیت الله شاهرودی را به محضر قدسی حضرت بقیه الله الاعظم (عج) و نیز مقام معظم رهبری (مدظله)، مراجع عظام، امت مسلمان و بیت شریف ایشان تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت ، علی رضا رشیدیان رییس سازمان حج و زیارت در پی رحلت جانگداز عالم ربانی آیت الله سید محمود شاهرودی، پیام تسلیتی را صادر کرد. متن کامل این پیام به شرح ذیل است.

 

بسم الله الرحمن الرحیم
«اذا مات العالم ثلم فی الاسلام ثلمة لا يسدها شيء»

درگذشت  عالم مجاهد، ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام حضرت آیت‌الله هاشمی شاهرودی، همراه همیشگی انقلاب و شاگرد حضرت امام(ره) و یاورصدیق مقام معظم رهبری، موجب  اندوه و ضایعه ای برای انقلاب و ملت شریف ایران و دوست‌داران آن عالم بزرگوار است.
مرحوم آیت الله هاشمی شاهرودی ، در طول عمر با برکت خود همواره منشا خدمات عظیم و ماندگار مبارزات انقلابی  در حوزه علوم دینی بودند و خدمات شایان و  ارزنده ایشان به انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی علی الخصوص  در قوه قضائیه وشورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت نظام  که با روح ولایت مداری همراه بود، در اذهان ملت شریف ایران اسلامی و تاریخ انقلاب ثبت و پایدار خواهد بود.
اینجانب به نمایندگی از خانواده حج و زیارت کشور  درگذشت آن مبارز نستوه و فقیه بصیر را به محضر قدسی حضرت بقیه الله الاعظم (عج) و نیز مقام معظم رهبری (مدظله)، مراجع عظام، امت مسلمان و بیت شریف ایشان تسلیت گفته و از حضرت حق علو درجات ایشان را مسئلت می نمایم.

 

علی رضا رشیدیان
رئیس سازمان حج و زیارت


كليه حقوق اين جايگاه متعلق به مديريت حج و زيارت خراسان رضوى مي‌باشد و استفاده از مطالب آن با ذكر منبع مجاز مي‌باشد