صفحه نخست
ديدار مديريت استان با مدير و عوامل ثابت آشپزخانه نجف 1397/11/13 10:16 AM

 روابط عمومي حج و زيارت خراسان رضوي :

طي برنامه ريزي بعمل آمده آقاي محمد کاظم ضمیری مدير آشپزخانه السیاحی نجف اعزامی در بهمن ماه سالجاری بهمراه عوامل گروه با مديريت حج و زيارت استان ديدار کردند.

در شروع اين ديدار صميمانه که ساعت 8 صبح امروز شنبه مورخ 13بهمن ماه در محل سالن کنفرانس حج و زيارت استان برگزار گرديد، آقای ضمیری گزارشی از میزان پخت و امار عوامل آشپزخانه مذکور  ارائه داشت.

مدیر حج و زیارت استان در ابتدای سخنان خود ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران ، آرامش  و امنیت و دستاوردهای حوزه زیارت را در انقلاب اسلامی یادآور گردید و یاد و خاطه امام راحل(ره) و شهیدان را گرامی داشت.

جواد شاد در بخش دیگری از سخنان خود ، خدمتگزاری به زائرین را افتخاری دانست که نصیب هر فرد نمیشود ،لذا باید با  تلاش  و اخلاص، معرفت در این مسیر را تقویت نمود و خدمت در آشپزخانه های مرکزی که با زحمت فراوان همراه است نیز یکی ازبالاترین خدمت هاست که آثار مثبت آن در رضایت قلبی ، آرامش و عبادت زائر نمودار می گردد .

مدیر حج و زیارت استان استفاده بهینه از مواد مصرفی با کیفیت، دقت در پخت و عدم اسراف اقلام تدارکاتی را از اصول خدمت در آشپزخانه ها عنوان کرد که بی شک رضایت خداوند مشمول این خادمین خواهد بود. 

 


كليه حقوق اين جايگاه متعلق به مديريت حج و زيارت خراسان رضوى مي‌باشد و استفاده از مطالب آن با ذكر منبع مجاز مي‌باشد