صفحه نخست
تنوع خدمات در انتظار زایران عتبات 1397/11/28 5:55 PM

 رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به راهبردهای سازمان متبوعش برای ارایه خدمات مطلوب به زایران عتبات عالیات گفت: می کوشیم تا با تنوع خدمات و کاهش هزینه های بالاسری، شرایط را برای یک زیارت امن، با کیفیت و در دسترس برای همه طبقات جامعه و با هر میزان درآمد فراهم کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت؛ علی رضا رشیدیان رئیس سازمان حج و زیارت در در جلسه کارکنان ستاد عملیات کربلای معلی با تقدیر از زحمات و تلاش های رؤسا و مدیران سابق سازمان حج و زیارت گفت: کار کردن در این حوزه و خدمت به اهل بیت (علیهم السلام) نیازمند انگیزه ، عشق و علاقه معنوی است و بحمدالله این عشق و انگیزه در بین کارکنان خدوم این سازمان وجود دارد.

رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی ایران گفت: دستاوردهای عظیم انقلاب نتیجه اعتماد به جوانان مؤمن و انقلابی، استفاده از طرح ها و ایده های نو، حرکت های پویا و جسورانه و تدابیر مقام معظم رهبری بوده است و این نگاه انقلابی، پویا و خلاق باید در همه زیر مجموعه های سازمان حج و زیارت حاکم شود.

رشیدیان در ادامه به راهبردهای سازمان حج و زیارت برای ایفای نقش مؤثر در اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: بر خلاف بخش خصوصی سایر حوزه ها، هدف و انگیزه بخش خصوصی حج و زیارت سود مادی نیست، هرچند سود مادی ابزار لازم برای ادامه حیات یک سازمان است و سازمان حج و زیارت تلاش دارد تا توجیه اقتصادی دفاتر کارگزاری را افزایش دهد.

رئیس سازمان حج و زیارت رقابت سالم و سازنده را از دیگر راهبردهای دوره مدیریت جدید این سازمان برشمرد و اضافه کرد: راهبرد سازمان حج و زیارت برای خصوصی سازی راهبردی سالم و تحول آفرین است؛ می کوشیم تا با تنوع خدمات و کاهش هزینه های بالاسری، شرایط را برای یک زیارت امن، با کیفیت و در دسترس برای همه طبقات جامعه و با هر میزان درآمد فراهم نماییم.

رشیدیان ابراز امیدواری کرد با ایجاد هماهنگی میان همه دستگاه های ایرانی فعال در عراق و تعامل مناسب با دولت و شرکت های عراقی خدمات مناسب تری به زائرین ارائه شود.


كليه حقوق اين جايگاه متعلق به مديريت حج و زيارت خراسان رضوى مي‌باشد و استفاده از مطالب آن با ذكر منبع مجاز مي‌باشد