صفحه نخست
آغاز کلاس های آموزشی عوامل حج 97 از 24 فروردین 1397/01/20 1:02 PM

قابل توجه مدیران محترم کاروانها و مجموعه های حج تمتع 97

با سلام

احتراماً ضمن گرامیداشت ایام مبارک ماه رجب ، در اجرای دستورالعمل های سازمان حج و زیارت ، مبنی بر گذراندن دوره های آموزشی مرتبط با نوع مسئولیت و پیرو اطلاع رسانی قبلی و نیزبر اساس تقویم آموزشی سه ماهه اول سال 1397 ، به اطلاع ثبت نام کنندگان در دوره آموزشی حج تمتع میرساند : کلاس ها از روز جمعه 24/01/97 در مرکز آموزش ( مشهد ، شهرک غرب ( قاسم آباد ) ، بلوار شاهد ، بین شاهد 7 و 9 ) تشکیل میگردد .

در این مرحله فقط شش درس مخصوص مدیران کاروان و مجموعه حج تمتع 97شامل دروس ( عربی4 ، اخلاق حرفه ای کارگزاران ، بحرانها و مسائل مهم مدیریت در حج ، امور امنیتی در سفرهای زیارتی ویژه عربستان ، آشنایی با امداد و نجات و شرح وظایف عوامل اجرائی حج ) برگزار می گردد ، که به افراد ثبت نام کننده بصورت تلفنی اطلاع رسانی خواهد شد .

شایان ذکر است   کلاس های آموزشی برای سایر سمت های حج تمتع شامل معاونان و عوامل اجرائی ان شاءالله در اردیبهشت ماه برگزار و متعاقبا اطلاع رسانی میگردد .

ضمناً برای اطلاع از کسری دروس آموزشی خود لازم است با مراجعه به سایت اینترنتی سامانه جامع آموزش  به روش زیر اقدام گردد :

1-    ورود به سامانه آموزش به آدرس : edu.haj.ir  با نام کاربری و رمز عبور ( همانند سامانه جامع کارگزاران ) و ثبت حاصل جمع دو عدد خواسته شده

2-    انتخاب سربرگ سیستم آموزش ← سوابق آموزشی کارگزار

3-    در قسمت سوابق آموزشی کارگزار با ورود به لیست دوره ها و انتخاب سمت اعزامی ← جدول دروس دوره مربوطه و نمرات هر درس مشاهده میگردد .

در صورتیکه نمرات درسی جدول مربوطه کامل باشد ، اعزام در آن سمت از نظر اداره آموزش و مطالعات سازمان بلامانع و در صورتیکه کارگزاران محترم درس یا دروسی را با توجه به سمت اعزامی نگذرانده باشند در سیستم برای آنان صفر در نظر گرفته شده و باید درس یا دروس مذکور را بگذرانند .

 

مرکز آموزش کارگزاران حج و زیارت خراسان رضوی


كليه حقوق اين جايگاه متعلق به مديريت حج و زيارت خراسان رضوى مي‌باشد و استفاده از مطالب آن با ذكر منبع مجاز مي‌باشد